Практичний психолог – Кулібаба Світлана Сергіївна
Шановні колеги, батьки та діти!
Якщо вам потрібна психологічна консультація надіслати листа на електронну пошту:
svetlanakulibaba850@gmail.comДні тижня
Графік роботи
Практична робота
Організаційно-методична робота
Понеділокз 9.00 по 13.00 год.
з 13.20 по 15.20 год.
Обідня перерва - з 13.00 по 13.20 год
Середаз 9.00 по 13.00 год.
з 13.20 по 15.20 год.
Обідня перерва - з 13.00 по 13.20 год
П’ятниця з 9.00 по 11.00 год.
з 11.20 по 13.20 год
Обідня перерва - з 11.00 по 11.20 год
Четвер Методичний деньз 9.00 - 13.00 год.
.
Багато хто з нас живе з відчуттям болю від якого потерпає і тіло і душа. Що ми зазвичай робимо, вперше відчувши біль? Починаємо ковтати пігулки, ніби говорячи йому: «Замовчи, я не бажаю тебе чути!». І на якийсь час біль змовкає, але потім обов’язково дає про себе знати з наростаючою силою, переростаючи в значно серйознішу проблему, яку тільки пігулками не заглушити.
На консультації у психолога Ви зможете зрозуміти, чому виникають складнощі та проблеми у Вашому житті та як їх можна уникати або долати.
Це можливість поміркувати про себе та своє життя, можливість визначитися з тим, як саме ви хочете жити, які стосунки з навколишніми мати, як зробити своє життя наповненим енергією та натхненням.
На консультації у психолога ви завжди знайдете:- увагу; - конфіденційність; - необхідну допомогу та підтримкуПсихолог не дає конкретних порад, не оцінює «правильно – неправильно», «добре – погано». Психолог використовує свої знання, навички, практичний досвід, щоб допомогти Вам побачити та усвідомити причини своїх проблем та шляхи їх вирішення.У чому полягає робота шкільного психолога та які її особливості?Шкільні психологи відносяться до групи психологів-педіатрів. Але, на відміну від самих педіатрів, вони не займаються лікуванням дітей. Вони існують в основному для того, щоб вислухати проблему, дати пораду. Чи помічали ви, що коли комусь викажеш свої тривоги, то одразу й легше стає на душі. Для деяких роль “жилетки”, у яку можна виплакатись, виконують друзі чи батьки. Але ж бувають такі ситуації, що соромно або незручно розповісти мамі, а подруга потрібної поради не дасть, адже сама не має життєвого досвіду. В таких випадках допомагає психолог. Він у жодному разі не має права розголошувати інформацію, яку розповів учень. Лише у крайньому випадку може поговорити з батьками.
В яких випадках треба, не боячись, йти просити допомоги у психолога?Не переживай, якщо відчуваєш, що починаєш заплутуватись у ситуації. Лише людина, яка об’єктивно зможе оцінити твоє становище, допоможе тобі розібратися. Не потрібно виношувати проблему в собі, це ні до чого хорошого зазвичай не призводить. Це лише може спричинити душевну травму та виникнення комплексів.